rezerwacje: 22 781 88 47

O NAS

Poznaj Naszą Ofertę

Hotel „U Pietrzaków” to trzygwiazdkowy kompleks hotelowo-konferencyjno-restauracyjny, położony na terenie powiatu Wołomińskiego zaledwie 12 km od Warszawy. Dogodne usytuowanie przy trasach szybkiego ruchu Warszawa – Wyszków E67 (S8) i Warszawa – Nieporęt 631, daje możliwość dogodnego dojazdu do centrum stolicy. Do Państwa dyspozycji oddajemy 70 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych pokojach jedno i dwuosobowych, w pokojach typu Studio i VIP o podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizję kablową, radio, telefon i bezprzewodowe łącze internetowe. Świetna lokalizacja hotelu, kameralne i eleganckie wnętrza, miła i profesjonalna obsługa są z pewnością gwarancją niepowtarzalnego charakteru tego miejsca. Ponadto pragniemy wspomnieć, iż cały obiekt jest dostosowany do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, wymagania i pytania gości, a naszą dewizą jest zadowolenie klientów, co odzwierciedla się w ich zaufaniu i uznaniu dla najwyższej jakości świadczonych usług.

Posiadamy 5 pokoi typu Studio. Do wyboru pokoje z pojedynczymi łóżkami bądź łożem małżeńskim. Pokoje te wyposażone są w rozkładane kanapy, zatem są świetnym rozwiązaniem na nocleg dla rodziny z dziećmi. Podobnie jak pokoje Standard posiadają pełen węzeł sanitarny, TV sat, radio, telefon, Internet bezprzewodowy, dodatkowo pokoje Studio posiadają Internet przewodowy.

Dla spragnionych luksusu polecamy pokój VIP, składający się z pokoju dziennego i sypialni. W łazience apartamentu nasz gość ma do wyboru orzeźwiający prysznic, bądź odprężającą kąpiel w wannie. Pokój VIP wyposażony jest w TV sat, radio, telefon, Internet bezprzewodowy oraz przewodowy.